BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš nešiepiu dantų, aš juk šypsausi.

Suknistai suknista diena, o aš vis vien šypsausi.

Ryte tik išlipusi iš lovos, supratau, kad vakar būsiu pasinarinusi koją ir visiškai nebegaliu paeiti, teko išknisti visas, savaitgalį sutvarkytas lentynas, kad rasčiau specialų tvarstį. Visą dieną koja tai degė, tai tirpo ir vaikščiojau kaip kokia suknista šlubė, bet vis dėl to, juk vaikščiojau.
Ryte netyčia namie pamiršau telefoną, todėl pavėlavau į vienintelį prieš pamokas važiuojantį autobusą, todėl į pirmą pamoką pavėlavau visu pusvalandžiu ir man teko išklausyti kažkokį idiotišką mokytojos pamokslą.
Sužinojau, kad rašome chemijos kontrolinį ir savaime suprantama susimoviau. Aš juk neesu suknistas vunderkindas kuris nesimokęs nors 5 valandas prieš kontrolinį parašytu jį padoriam pažymiui, o mano mielasis išsigelbėjimas suolo draugas mokantis chemija, kaip tyčia nusprendė šiandien sirgti.
Eidama namo sugebėjau paslysti ir įdribti į vienintelę balą esančią ant kelio, peršlapau iki pusės kiaurai, o įlipus į mikroautobusą. dar gavau itin malonią vairuotojo pastabą, kad nemėginčiau sėstis ant sėdynės.
Treneris pasakė, kad kitą savaitę vyks varžybos ir o… regis aš nedalyvausiu, nes vaikštau kaip tikra invalidas.
Susipykau su visiškai nepažįstamu žmogumi ir visiškai išsikoliojau (gerai, kad L. buvo šalia, nes būčiau dar ir susimušus).
Grįžus namo pamačiau, kad visos mano taip ilgai savaitgalį tvarkytos lentynos išvartytos (pasirodo mama per pietų pertrauką buvo grįžus namo ir labai skubėdama ieškojo kažkokios papkės)

Žodžiu suknistoka diena, bet aš šypsausi. Tik niekas nebandykit manęs baksnoti, nes ta šypsena labai jau trapi ir vienas neatsargus judesys ją sutrupins kaip stiklą. O tada aš pratrūksiu klykti, rėkti ir naikinti viską kas pasitaiko mano kelyje. L. ir norėjo mane pabaksnoti, sakė, kad po to man būtų daug lengviau, bet po to persigalvojo, nusprendęs, kad gyvybė jam kol kas dar reikalinga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Balsuok už naujieną Rokit.lt!

Rašyk komentarą