BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Padovanokit man milžinišką tortą su karameliniu kremu ir plakta grietinėle. Ir visai nesvarbu, kad aš nemėgstu plaktos grietinėlės.

Žinau, kad dabar turėčiau daryti rusų kalbos namų darbus, tačiau man ta rusų kalba jau gerklėj stovi (kodėl, Dieve, ak kodėl man taip sunku su kalbom? Pasiimk visas mano biologijos ir matematikos žinias ir padaryk aip, kad mokėčiau kalbas).
Šiandien siaubingai buvo smagu eiti namo, vingiavau po visą takelį, nes su vėjo pagalba aš vis atsidurdavau prie griovio krašto. Kažkoks diedukas, net pamanė, kad aš girta ir išbarė, kad tokiu oru prisigėrusi šlaistausi. Ak kaip miela, kai kažkas manimi rūpinasi.

Kadangi šiandien negalėjau važiuoti į treniruotę (ek, man vis dar skauda patemptą koją ir vis dar vaikštau su įtvaru), o namie nebuvo kas veikti, nusprendžiau išsimatuoti visus spintoje turimus sijonus, o kai neįtilpau į sijoną kurį nešiojau ketvirtoje klasėje, nusprendžiau, kad esu stora. Taigi, pravedus gana rimtą pokalbį su savimi, paskaitinėjus apie įvairiausias dietas internete nusprendžiau, kad pats laikas pradėti mesti svorį, na žinot, juk pavasaris tuoj, o po jo vasara. Todėl rimtai nusiteikusi nusprendžiau šiandien po šešių nevalgyti. Bet kur tau.. Mama kaip tyčia parvežė tris šviežias, tik šiandien virtas varškės spurgas ir visos jos buvo man, tik man. Žinoma, jos buvo panaudotos pagal paskirtį nekreipiant dėmesio į savo pažadus ir laikrodį. Kaip ir priklauso, po tokio kiekio spurgų gerai nesijaučiau, o kur dar sąžinė užgraužusi dėl milžiniškos kalorijų bombos. Kilo mintis, kad kaip dera tikrai norinčiai sukūsti mergiotei nueiti ir išsivemti, tačiau prisiminiau, jog mano organizmas nereaguoja į visokius priverstinius pirštų kaišiojimus, todėl toliau likau drybsoti sofutės vydama tolyn mintis apie ką tik suvartotą kalorijų kiekį ir mėgavausi nesveiku sotumo jausmu. Galų gale nusprendžiau, kad pradėsiu laikytis tos dietos nuo rytojau, juk aš, net tinkamai nepasiruošiau laikytis dietos, nesuvalgiau kalno šokolado ir poros pakelių guminukų. Blogiausiu atveju galiu juk pradėti laikytis dietos nuo poryt. O gal net nuo kitos savaitės, juk pirmadienis puiki diena pradėti kažkam. Netgi kitas mėnesis tiktu, juk mėnesio pradžia dar puikesnis metas kažkam pradėti. O jei dar sulaukčiau tokio mėnesio kuris prasidėtų pirmadienį būtų išvis tobula. Gal ir reikia tokio palaukti?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Balsuok už naujieną Rokit.lt!

Rašyk komentarą