BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai žmogus su jumis pasisveikina, būkit mandagūs, pasisveikinkit ir jūs.

Dar vienas blogas interneto platybėse kuris po kurio laiko man atsibos ir dulkės amžių amžius ir jo niekas neprisimins. Deja, tokia jau esu - nepastovi, tiesiog siaubingai nepastovi. Amžinai visko noriu ir nenoriu nieko. Tačiau dabar aš noriu rašyti, nesvarbu apie ką, nesvarbu kodėl, nesvarbu kam, svarbiausia, kad tiesiog noriu, todėl ir rašau. Aš visada darau tai ko noriu tą akimirką. Žinau, galbūt ir negerai, kad nesielgiu pagal visas žmonijai priimtas taisykles ir nesilaikau įsikibusi į rutinos ratą, tačiau aš neišgyvenčiau nesielgdama taip kaip noriu. Greičiausiai dėl to kaltas blogas mano auklėjimas. Tėvai sakė, kad aš nuo mažens taip elgiausi, tačiau jie ir per daug nesistengė manęs sukišti į padorius rėmus, todėl ir užaugau tokia - nei šiokia nei tokia. O dabar tokiai ir tenka gyventi. Greičiausiai ir teks visą gyvenimą.
Net neįsivaizduoju ką teks daryti užaugus su tokiu nepastovumu. Nepastovios nuotaikos, norai, vertybės, draugai, priešai - visas gyvenimas nepastovus. Kažkas juokais dėl mano būdo patarė man būti stiuardese. Ir tikrai, ši specialybė mane suviliojo… kokioms 10 min., po to užsimaniau užaugusi būti statybininke.
Greičiausiai man reiktų pasikeisti.. kada nors. Juk sako “lenk medį kol jaunas”. Palyginus aš dar jauna, tačiau bėda, kad nėra kam manęs lankstyti ir aš visai ne medis. Įdomu koks medis aš būčiau? Greičiausiai jau seniai nebebūčiau medis, o tik kelmas, nes man būtų atsibodę stovėti.

Nežinau ar iš šių sapalionių mane kiek nors pažinot, spėju, kad nors šiek tiek taip, juk sakoma, kad ir iš vieno sakinio galima žmogų pažinti, o aš va net porą pastraipų sukurpiau. O ta proga, kad jau mane šiek tiek pažįstat tai galiu ir pasisveikinti, nes su nepažįstamais žmonėmis mus pirmoje klasėje mokė nesisveikinti, nors aš tiesą sakant niekada nesilaikiau šios taisyklės, kaip ir daugelio kitų.

Ir vis dėl to, Labas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Balsuok už naujieną Rokit.lt!

komentarai (2) | “Kai žmogus su jumis pasisveikina, būkit mandagūs, pasisveikinkit ir jūs.”

  1.   moksliukesdienorastis rašo:

    Ką gi, labas :)

    Jei nori pasikeisti, tai tik tu pati gali būti ta jėga, kuri lenkia medį. (Vaje, ar ne protingai išmąsčiau? :D)

  2.   Amfetaminas rašo:

    sakoma, kad temperamento nepakeisi, taigi vargu ar iš tikrųjų galiu pasikeisti, galiu nebent apsimetinėti, kad esu kitokia, bet amžinai vaidinti kažkokią gerą mergiūkštę…. ne, ačiū.

Rašyk komentarą