BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ilgai nerrašiau bloge ir man visiškai nusispjauti ant to fakto, kad manęs niekas čia nepasigedo, kaip kad kitiems, jog aš esu, rašau ir malu visišką šūdą.

Pastarosiomis dienomis nekenčiu savęs. Tiesiog - nekenčiu. Po perkūnais, visuomet daugelis tarp mano geriausiųjų savybių įvardindavo tai, jog aš neturiu kompleksu, myliu save ir savimi pasitikiu. Gaila, kad visų tų savybių nebėra. Greičiausiai nieko gero manyje nebėra. Ką ten nebėra, juk nieko ir nebuvo, aš tik visą laiką išsigalvojau kažkokias sušiktas geras savybes.

Nesuprantu, žmonės sako, kad esu drąsi, tačiau tai netiesa, suknista netiesa. Esu bailė, suknista bailė. Jei būčiau nors truputėli drąsesnė manęs čia jau seniai nebūtų arba išvis nebebūtų, tačiau esu bailė, suknista bailė.

Man darosi blogą. Nuo visko- nuo gyvenimo, nuo mane supančio pasaulio, o labiausiai nuo pačios savęs. Esu stora, baisi, durna debilė. Nekenčiu savęs, nekenčiu jūsų ir man visiškai nusispjauti, kad niekam neįdomu. Man nusispjauti, nes neesu pakankamai protinga, neturiu pakankamai vingelių smegenyse, kad suprasčiau jog jūs visi lygiai taip pat ant manęs dėję, kaip , kad aš ant jūsų.

Neklauskit iš kur ta pagieža, juk čia net ne pagieža, o šiaip kažkoks šūdo malimas kažkokios idiotės.

Nekenčiu jūsų… visų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Balsuok už naujieną Rokit.lt!

Rašyk komentarą